Data dodania

Ogólnopolski konkurs TRUMPF Huettinger
✅Jakie prace można zgłaszać do konkursu?
Możesz zgłosić swoją pracę, jeśli obroniłeś/-aś się w roku kalendarzowym 2023 i jeśli Twoja praca tematycznie związana jest z jedną z poniższych dyscyplin naukowych:
- Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika i Technologie Kosmiczne
- Informatyka Techniczna i Telekomunikacja
Przyjmujemy prace napisane w języku polskim lub angielskim.
✅Jakie nagrody czekają na laureatów?
Jury wyłoni 9 laureatów – po 3 autorów prac inżynierskich, magisterskich i doktorskich. Informacje o wysokości poszczególnych nagród znajdziesz na naszej stronie: http://www.trumpf.com/s/konkurs. Mieszczą się one w przedziale od 4 000 zł do 16 000 zł.
✅Do kiedy trwa przyjmowanie zgłoszeń?
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 13 marca 2024 r. Do tego czasu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, zebrać wszystkie potrzebne dokumenty i przesłać je na nasz adres: konkurs@trumpf.com.
✅Gdzie znajdę szczegóły konkursu i jego regulamin?
Odwiedź naszą stronę konkursową http://www.trumpf.com/s/konkurs, gdzie znajdziesz regulamin i wszystkie potrzebne informacje. Zapraszamy również do kontaktu mailowego: konkurs@trumpf.com
✅Czym zajmuje się firma TRUMPF Huettinger?
Zajmujemy się projektowaniem, testowaniem i produkowaniem urządzeń zasilających procesy plazmowe, a działalność firmy opiera się na trzech stabilnych filarach – produkcji zasilaczy, elektroniki i szaf sterowniczych. W głównej siedzibie spółki w Zielonce pod Warszawą mamy jedno z największych Centrów Badawczo-Rozwojowych w Polsce, w którym zatrudniamy ponad 250 inżynierów, którzy tworzą projekty, opracowują prototypy, konstruują i testują rozwiązania przed wprowadzeniem ich do produkcji.
Zajrzyj na naszą stronę: Trumpf – Zajrzyj z ciekawości, zostań z wyboru! (zajrzyjzciekawosci.pl)
 
PL