Oferty pracy, staży

ASYSTENT PROJEKTANT SIECI I INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Miejsce pracy: Poznań, ul Winklera 1

Opis stanowiska:

  • Tworzenie dokumentacji projektowej: budowlanej, przetargowej, wykonawczej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: Elektrotechnika
  • Wymiar czasu pracy: pełen etat
  • Student V roku / Absolwent
  • Bardzo dobra znajomości programu AutoCad - warunek konieczny
  • Znajomość programów Dialux/Relux
  • Znajomość programu Autodesk REVIT MEP oraz zagadnień BIM.
  • Chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy w zakresie projektowania
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Dobra znajomości języka angielskiego
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji wielu zadań pod presją czasu

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w biurze projektowym
  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych
  • Umowę o pracę

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. Serwisu i Rozruchu - HYUNDAI ELEVATOR Co. Ltd.

Szczegóły oferty w pliku PDF

Staż - Inżynier Elektrtk

Szczegóły w pliku PDF

Roche - oferta na uczelnie

FaLang translation system by Faboba

Adres

Politechnika Poznańska
Dziekanat Wydziału Elektrycznego
ul. Piotrowo 3A, 60-965 Poznań
tel. +48 61 665-2539, -2541, -2543, -2547
fax. +48 61 665-2548