Dla Pracowników


Informacja na temat oceny i hospitacji zajęć dydaktycznych

Zarządzenie nr 14 Rektora PP z 25 maja 2009 r.

Protokół hospitacji zajęć (załącznik nr 3 do zarządzenia nr 14)


Warsztaty ERC współorganizowane przez PAN i University of Cambridge – 14 i 15 czerwca 2018, Warszawa

Szanowni Państwo,

 

Polska Akademia Nauk i University of Cambridge organizują 14-15 czerwca br. warsztaty przygotowujące reprezentantównauk o życiu, ścisłych i inżynieryjnychdo aplikowania o granty ERC (Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych). Spotkanie jest dedykowane w szczególności naukowcom planujących składanie wniosku o grantyStarting i Consolidator, tj. w momencie aplikowania o grant będących odpowiednio 2-7 oraz od 7-12 lat po uzyskaniu tytułu doktora.

 

Pierwszego dnia spotkania (14 czerwca) odbędzie się konferencja poświęcona grantom ERC z udziałem zaproszonych gości, laureatów i panelistów. Eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem jak przygotować dobry wniosek projektowy i odnieść sukces w aplikacji o grant ERC. W tej części warsztatów będzie mogło wziąć udział około 80 osób. 15 czerwca uczestnicy wybrani na podstawie informacji przesłanych w formularzu zgłoszeniowym będą mieli możliwość skonsultowania swojego projektu z zaproszonymi ekspertami w trakcie konsultacji indywidualnych. Tego dnia zachęcamy także do uczestnictwa w warsztatach „Wniosek ERC krok po kroku”, które poprowadzą pracownicy BDN PAN dla około 12 uczestników.   

 

Rejestracja na wszystkie wydarzenia możliwa jest za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego pod adresem https://goo.gl/forms/QmJ5U48I2eq7flw42 najpóźniej do 4 czerwca 2018r. W przypadku znacznego zainteresowania, może być przeprowadzona selekcja nadesłanych wniosków.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 

Więcej informacji na temat warsztatów, a także program spotkania są dostępne na stronie Biura ds. Doskonałości Naukowej PAN: https://instytucja.pan.pl/index.php/aktualnosci-doskonalosc-naukowa/4841-how-to-succeed-in-an-erc-grant-application-warsztaty-erc-organizowane-we-wspolpracy-z-university-of-cambridge-14-15-czerwca-2018-r      

 
 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji o warsztatach potencjalnie zainteresowanym naukowcom z obszaru nauk o życiu, ścisłych i inżynieryjnych, planującym aplikowanie o granty ERC.

 

Z wyrazami szacunku,

Joanna Błogowska

Doktoraty wdrożeniowe

Szanowni Państwo,

w imieniu JM Rektora  prof. dr hab. inż. Tomasza Łodygowskiego oraz Prorektora ds. edukacji ustawicznej, prof. dr hab. inż. Teofila Jesionowskiego chciałabym Państwa poinformować, że Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło nabór do drugiej edycji programu „Doktoraty wdrożeniowe”. Jednostki naukowe mają 60 dni na złożenie wniosku od momentu ogłoszenia drugiej edycji tj. 29 marca 2018 r.

Więcej informacji znajdą Państwo pod załączonymi linkami: 

http://www.nauka.gov.pl/aktualnosci-ministerstwo/ruszyla-wlasnie-ii-edycja-doktoratow-wdrozeniowych.html

http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/ogloszenie-konkursu-w-ramach-ii-edycji-programu-doktorat-wdrozeniowy.html

Proszę o rozważanie możliwości przystąpienia do tego projektu.

Z poważaniem, 
Agnieszka Sutherland

-- 
Agnieszka Sutherland
 
Dział Edukacji Ustawicznej i Międzynarodowej
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
 
LLL&International Education Office
POZNAN UNIVERSITY OF TECHNOLOGY
 
Pl.M. Skłodowskiej-Curie 5, 60-965 Poznań
tel.: +48 61 665 35 44

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Są pieniądze na rozwój kariery naukowej

Szanowni Państwo,

Jakiś czas temu wysłaliśmy do Państwa informację o dostępnych środkach finansowych na rozwój kariery akademickiej.

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z rzetelnego źródła wiedzy, zapraszam do zapoznania się z poniższym mailem. Szkoda stracić taką szansę.

Z poważaniem,
Redakcja "Niezbędnika Kadry Akademickiej"

 

Są pieniądze na rozwój kariery naukowej. Wykorzystaj szansę

 
  • Granty na rozwój naukowy doktorantów oraz młodych doktorów, a także
  • pieniądze na specjalistyczne badania prowadzone przez doświadczonych naukowców

– to oferta, jaką dysponuje Narodowe Centrum Nauki.

 

Jakich formalności należy dopełnić, żeby skorzystać z dostępnych środków finansowych? O tym na łamach nowego czasopisma dla kadry naukowej i dydaktycznej.

Szkoda czasu na samodzielne szukanie informacji w wielu źródłach.
Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia i bądź zawsze krok do przodu.

 

Wspieramy w rozwoju kariery akademickiej

 
 

 

Wydawnictwo Lekarskie PZWL sp. z o.o. | ul. Gottlieba Daimlera 2, 02-460 Warszawa
Spółka zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Warszawa, ul. Czerniakowska 100, KRS: 0000124932 NIP: 526-015-17-67, REGON: 010155284 Kapitał zakładowy: 500 000 złotych (w całości wpłacony). Jeżeli nie życzą sobie Państwo otrzymywania wiadomości od Wydawnictwa Lekarskiego PZWL, prosimy kliknąć w link rezygnuję z otrzymywania wiadomości.

Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego za krzewienie wiedzy o Edukacji

Szczegóły w pliku PDF - pdf

FaLang translation system by Faboba

Adres

Politechnika Poznańska
Dziekanat Wydziału Elektrycznego
ul. Piotrowo 3A, 60-965 Poznań
tel. +48 61 665-2539, -2541, -2543, -2547
fax. +48 61 665-2548
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.