ELEKTRONIK - AUTOMATYK

Wpisane przez Ewa Szloser :: [czwartek, 31, sierpień 2017 08:10] Ostatnio zmienione przez Ewa Szloser ::

Bolsius Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zalesiu Małym koło Kobylina poszukuje pracowników na stanowisko:

Zadania:

- wykonywanie bieżących napraw oraz konserwacji maszyn i urządzeń,

- wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń,

- utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń wchodzących w skład procesów technologicznych,

- diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek,

- udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych,

- prace modernizacyjne przy liniach produkcyjnych.

Oczekiwania:

-mile widziane doświadczenie, ale chętnie zatrudnimy również absolwentów,

- wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane: elektronik - mechatronik lub automatyk,

- zaangażowanie i motywacja do pracy,

- otwartość, komunikatywność,

- rzetelność, sumienność, pracowitość,

- nastawienie na długofalową współpracę.

- znajomość obsługi komputera,

- znajomość techniki napędowej – serwonapędy,

- uprawnienia SEP G 1 do 1 kV,

- znajomość sterowników PLC – Siemens itp.

- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferta:

- stałe zatrudnienie bezpośrednio przez zakład na podstawie umowy o pracę,

- praca w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

- konkurencyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zakresu obowiązków,

- możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia,

- możliwość przyuczenia,

- udział w nowych uruchomieniach i ciekawych projektach,

- ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach,

- bezpłatny transport na wyznaczonych trasach.

Dodatkowym atutem naszej oferty jest dobra lokalizacja miejscowości, w której mieści się siedziba firmy Bolsius. Zalesie Małe położone jest nieopodal kilku większych miast. Dojazd z tych miast do siedziby przedsiębiorstwa zajmuje np.

- z Krotoszyna około 23 min.

- z Gostynia około 26 min.

- z Milicza około 36 min.

- z Borku Wielkopolskiego około 25 min.

- z Jarocina około 40 min.

-z Koźmina Wielkopolskiego około 25 min.

- z Ostrowa Wielkopolskiego około 56 min.

- z Leszna około 52 min.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z działem personalnym pod nr tel. 65 548 41 81, 507 435 009 lub o przesłanie CV na adres: kadry@pl.bolsius.com

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych przez firmę Bolsius Polska Sp.
z o. o. w procesach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926
z późniejszymi zmianami).”

Kategorie Oferty pracy, staży
FaLang translation system by Faboba