SPECJALISTA DS. TPM

Wpisane przez Ewa Szloser :: [czwartek, 31, sierpień 2017 08:11] Ostatnio zmienione przez Ewa Szloser ::

Bolsius Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zalesiu Małym koło Kobylina poszukuje pracowników na stanowisko:

Zadania:

- tworzenie oraz wdrażanie strategii TPM w zakładzie,

- zarządzanie projektami prowadzonymi w ramach programu,

-inicjowanie projektów optymalizujących działanie i koszty zakładu w obszarze ma­szy­no­wym z ukierunkowaniem

na wzrost efektywności i produktywności w produkcji,

- współdziałanie z zespołami TPM w roli mentora i trenera w zakresie inicjowania zmian dotyczących ciągłej poprawy,

- obsługa i zarządzanie danymi w bazie danych w ramach funkcjonującego programu w tym zakresie.

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe techniczne,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

- praktyczna znajomość TPM, Preventive Maintenance, Lean Manufacturing,

- znajomość czytania dokumentacji technicznej,

- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (tworzenie prezentacji, przy­gotowywanie raportów),

- umiejętności analityczne, nastawienie na kreowanie usprawnień,

- zaangażowanie, samodzielność w działaniu,

- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikatywność,

- doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz wdrażaniu założonej strategii,

- nastawienie na długofalową współpracę.

Oferta:

- praca w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

- konkurencyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zakresu obowiązków,

- wszelkie narzędzia niezbędne do pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia,

- ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach.

Dodatkowym atutem naszej oferty jest dobra lokalizacja miejscowości, w której mieści się siedziba firmy Bolsius. Zalesie Małe położone jest nieopodal kilku większych miast. Dojazd z tych miast do siedziby przedsiębiorstwa zajmuje np.

- z Krotoszyna około 23 min.

- z Gostynia około 26 min.

- z Milicza około 36 min.

- z Borku Wielkopolskiego około 25 min.

- z Jarocina około 40 min.

-z Koźmina Wielkopolskiego około 25 min.

- z Ostrowa Wielkopolskiego około 56 min.

- z Leszna około 52 min.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z działem personalnym pod nr tel. 65 548 41 81, 507 435 009 lub o przesłanie CV na adres: kadry@pl.bolsius.com

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych przez firmę Bolsius Polska Sp.
z o. o. w procesach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926
z późniejszymi zmianami).”

FaLang translation system by Faboba

Adres

Politechnika Poznańska
Dziekanat Wydziału Elektrycznego
ul. Piotrowo 3A, 60-965 Poznań
tel. +48 61 665-2539, -2541, -2543, -2547
fax. +48 61 665-2548